Qaytarılma və Mübadilə
Aldığınız məhsul üçün qaytarma və dəyişmə şərtləri çərçivəsində 12 ay ərzində qaytarma, 30 gün ərzində dəyişmə tələbi edə bilərsiniz.
Qaytarma əməliyyatlarını yalnız abdullahkigili.com saytı vasitəsilə, dəyişmə əməliyyatlarını isə yalnız Abdullah Kiğılı mağazalarında həyata keçirə bilərsiniz.
abdullahkigili.com saytı üzərindən dəyişmə mümkün deyil.
abdullahkigili.com Məhsul Qaytarma Şərtləri
Məqsədimiz sizi ən yaxşı şəkildə məmnun etməkdir. Buna görə satışdan əvvəl olduğu kimi satışdan sonra da yanınızdayıq.
Həm “İstehlakçının Müdafiəsi Haqqında Qanun” və əlaqədar qanunvericilik, həm də “Kiğılı Giyim Tic. A.Ş. Müştəri Məmnuniyyəti Sistemi” çərçivəsində heç bir səbəb göstərmədən sifarişinizdən imtina edə bilərsiniz.
Qaytarma və Dəyişmə Şərtləri
6502 saylı “İstehlakçının Müdafiəsi Haqqında Qanun”a əsasən aldığınız məhsulları şərtsiz olaraq 14 gün ərzində imtina (cayma) hüququnuzdan istifadə edərək qaytara və ya dəyişə bilərsiniz.
Cayma hüququ çərçivəsində sifariş zamanı ödədiyiniz çatdırılma haqqı sizə geri qaytarılacaq.
Qaytarma əməliyyatlarını yalnız abdullahkigili.com saytı vasitəsilə, dəyişmə əməliyyatlarını isə yalnız Abdullah Kiğılı mağazalarından edə bilərsiniz.
Qaytarma və dəyişmə zamanı məhsulun fakturasının təqdim edilməsi məcburidir. Əks halda, əməliyyat həyata keçirilmir.
Göndərdiyiniz bağlamada tələbinizə dair heç bir məlumat yoxdursa, sifariş yalnız qaytarma əməliyyatı kimi qəbul ediləcəkdir.
Məhsul Qaytarma Prosesi
Məhsullarınızı qaytarmaq üçün:
UPS Kargo vasitəsilə qarşı ödənişli olaraq
V6X898 Kiğılı hesab kodu ilə göndərə bilərsiniz.
Digər kargo şirkətləri ilə edilən göndərişlərin ödənişi müştəri tərəfindən qarşılanmalıdır.
İnternet saytımızdan aldığınız məhsulların yalnız dəyişməsi mağazalarda,
qaytarılması isə yalnız yuxarıda göstərilən şəkildə kargo ilə mümkündür.
Qaytarma əməliyyatlarında hədiyyə çeki məbləği çıxıldıqdan sonra qalan məbləğ geri qaytarılır.
Xaricdən verilən sifarişlər üçün qaytarma və dəyişmə mümkün deyil.
Daxili geyim məhsullarında higiyena səbəbi ilə qaytarma və dəyişmə aparılmır.
Qaytarma Şərtləri
Məhsulun qabı açılmış olsa da (Ətir, gözəllik və kosmetika məhsulları istisna olmaqla), içindəki bütün hissələr (paket, iynə, məlumat kartı, etiket və s.) tam və sağlam şəkildə geri göndərilməlidir.
Məhsul üzərində heç bir dəyişiklik və deformasiya edilməməlidir.
Məhsul istifadə olunmamış olmalı, üzərində ləkə, yırtıq, qırıq və ya zərər olmamalıdır.
Ətir, gözəllik və kosmetika məhsullarının qutusu və etiketləri zədələnməməli, məhsul açılmamalıdır.
Daxili geyim məhsullarında higiyena səbəbi ilə qaytarma və dəyişmə mümkün deyil.
Məhsul Qaytarma Ünvanı
E-ticarət Logistika Mərkəzi
Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:22
6513 Ada 7 Parsel Tepeören - Tuzla / İstanbul
Faks: 0 212 689 08 16
Xahiş Edirik Unutmayın
Abdullah Kiğılı-dan aldığınız məhsulu yuxarıdakı şərtlərə uyğun olaraq qaytarmaq istədiyinizdə, məhsulu fakturası ilə birlikdə yuxarıda göstərilən ünvana göndərməlisiniz.
Mağazalarımızda qaytarma əməliyyatı aparılmır.
Dəyişməsi və Qaytarılması Qəbul Olunmayan Məhsullar
Yuxarıda göstərilən şərtlərə uyğun olmayan məhsullar dəyişdirilmir və qaytarılmır.
Müştəri məhsulu qaytardıqda və ya alış-verişdən imtina etdikdə, qaytarılan məhsul Kiğılı Giyim Tic. A.Ş.-yə çatdıqdan sonra məhsulun dəyəri müştəriyə geri ödənilir.
Bank köçürməsi (havale) ilə ödəniş edilmiş məhsullar üçün qaytarma tələbləri sistem tərəfindən banka bildirilir və maksimum 10 iş günü ərzində bank tərəfindən hesabınıza köçürülür.
Kredit kartı ilə ödəniş edilmiş məhsullar üçün qaytarma məlumatları banka ötürülür və ən geci 10 iş günü ərzində bank tərəfindən ödəniş həyata keçirilir.
Bank bəzi hallarda məbləği eyni gün hesabınıza əks etdirməyə bilər.
(Bu prosesdə Kiğılı Giyim Tic. A.Ş.-nin hər hansı təsiri yoxdur.)
Əgər qaytarma məbləğiniz 10 iş gününü keçməsinə baxmayaraq hələ hesabınıza köçürülməyibsə,
onlinedestek@kigili.com.tr ünvanına e-poçt göndərərək bizə məlumat verə bilərsiniz.
Bu hallarda bankınızın kredit kartı xidməti ilə əlaqə saxlamağınız tələb oluna bilər.
Taksitli (hissə-hissə) satışlarda qaytarma məbləği bank tərəfindən taksit sayı qədər aylıq artı balans kimi hesabınıza əks etdiriləcəkdir.

Returns and Exchanges
You can request a return within 12 months and an exchange within 30 days for the product you purchased, within the terms of return and exchange.
You can only make returns through abdullahkigili.com , and exchange transactions only at Abdullah Kiğılı stores .
It is not possible to change it through the abdullahkigili.com website.
abdullahkigili.com Product Return Terms
Our goal is to satisfy you in the best way possible. That's why we are with you after the sale as well as before the sale.
You can cancel your order without giving any reason, both within the scope of the "Consumer Protection Law" and related legislation, and the "Kiğılı Giyim Tic. A.Ş. Customer Satisfaction System".
Return and Exchange Terms
According to the "Consumer Protection Law No. 6502", you can unconditionally return or exchange the products you purchased within 14 days by exercising your right of withdrawal.
Within the scope of the right of withdrawal, the delivery fee you paid at the time of ordering will be refunded to you.
You can only make returns through the abdullahkigili.com website, and exchange transactions only at Abdullah Kiğılı stores .
When returning or exchanging , it is mandatory to present the product invoice . Otherwise, the transaction will not be processed.
If the package you sent does not contain any information regarding your request, the order will only be considered as a return transaction .
Product Return Process
To return your products:
• Cash on delivery via UPS Cargo
You can send it with the Kiğılı account code V6X898 .
Payment for shipments made with other cargo companies must be borne by the customer .
The only exchange of products you purchase from our website is in stores ,
Return is only possible by cargo as described above .
In return transactions, the remaining amount is refunded after deducting the gift voucher amount .
Returns and exchanges are not possible for orders placed abroad.
For hygiene reasons, returns and exchanges are not accepted for underwear products.
Return Policy
• Even if the product container has been opened (except for perfume, beauty and cosmetic products), all parts inside (package, needle, information card, label, etc.) must be returned complete and intact .
• There should be no changes or deformations on the product.
• The product must be unused and free of stains, tears, cracks, or damage .
• The boxes and labels of perfume, beauty and cosmetic products must not be damaged , and the products must not be opened.
• Returns and exchanges are not possible for underwear products due to hygiene reasons.
Product Return Address
E-commerce Logistics Center
Tuzla Organized Industrial Zone 3. Street No: 22
6513 Island 7 Parsel Tepeören - Tuzla / Istanbul
Fax: 0 212 689 08 16
Please Remember
When you want to return a product you purchased from Abdullah Kiğılı in accordance with the above conditions, you must send the product along with the invoice to the address specified above.
Returns are not accepted in our stores.
Products Not Acceptable for Exchange or Return
Products that do not meet the above conditions are not exchanged or returned.
When the customer returns the product or refuses the purchase, the cost of the product is refunded to the customer after the returned product reaches Kiğılı Giyim Tic. A.Ş.
For products paid for by bank transfer, return requests are notified to the bank by the system and transferred to your account by the bank within a maximum of 10 business days .
For products paid for by credit card, return information is transmitted to the bank and payment is made by the bank within 10 business days at the latest .
In some cases, the bank may not reflect the amount in your account on the same day.
(Kigılı Giyim Tic. A.Ş. has no influence on this process.)
If your refund has not been credited to your account after 10 business days,
onlinedestek@kigili.com.tr You can inform us by sending an email to.
In these cases, you may be required to contact your bank's credit card service .
In installment sales, the refund amount will be reflected by the bank to your account as a monthly plus balance equal to the number of installments .