www.abdullahkigili.az və Ziyarətçilər Arasında Məlumat/Ünsiyyət Təhlükəsizliyi
www.abdullahkigili.az saytının sifariş bölmələrində sayt və ziyarətçilər arasında bütün ünsiyyət 128 bitlik SSL təhlükəsizliyindən istifadə etməklə həyata keçirilir.
Kredit kartı məlumatlarının təqdim olunduğu səhifədə bu ünsiyyət formatının mövcudluğu, səhifəyə daxil olarkən ünvan çubuğunun http://.. əvəzinə https://.. formasında görünməsi ilə göstərilir. Bu cür səhifələrə daxil olduqda, internet brauzerinizin sağ alt küncündə kilid simvolu görəcəksiniz. Saytımızdakı bu təhlükəsizlik texnikası beynəlxalq təhlükəsizlik şirkəti Rapid SSL tərəfindən təmin edilir.
www.abdullahkigili.az və Bank Arasında Ünsiyyət Təhlükəsizliyi: Verified by Visa və MasterCard SecureCode loqotiplərini göstərən virtual satıcılardan edilən onlayn alış-verişlər Visa və MasterCard tərəfindən təmin edilir.
www.abdullahkigili.az bu zəmanətlə xidmətlərini təklif edir. Kredit kartı məlumatlarının www.abdullahkigili.az saytından banka ötürülməsinin təhlükəsizliyi bank tərəfindən təklif olunan ən yüksək təhlükəsizlik səviyyəsi ilə təmin edilir.
Çoxsaylı təhlükəsizlik komponentlərinə əlavə olaraq, CVV2/CVC2 kodu da www.abdullahkigili.az saytında oğurlanmış kartlar və ya kart məlumatları ilə aparılan əməliyyatlara qarşı tədbir kimi istifadə olunur.
www.abdullahkigili.az saytında Məlumat Təhlükəsizliyi: Veb saytda təhlükəsiz mühitdə aparılan əməliyyatlar zamanı sizdən və kredit kartınızı verən bankdan başqa heç bir şəxs, müəssisə və ya təşkilat məlumatlarınızı əldə edə bilməz.
www.abdullahkigili.az saytında kredit kartı əməliyyatı səhifəsi kart məlumatlarını birbaşa bankın POS sisteminə ötürür və müştəriyə əməliyyatın nəticəsi barədə məlumat verir. Kredit kartı məlumatları heç vaxt banka elektron poçt və ya oxşar üsullarla ötürülmür. Hətta onlayn əməliyyat nəticəsində ötürülən kredit kartı məlumatlarına da daxil ola bilmərik.
UNUTMAYIN: www.abdullahkigili.az heç vaxt kart məlumatlarınızı, parolunuzu və ya şəxsi məlumatlarınızı (Məxfilik Siyasətində göstərilən hallar istisna olmaqla) heç bir şəkildə (onlayn, elektron poçt, telefon və ya digər vasitələrlə) tələb etməyəcək. Bu cür məlumatları tələb edən elektron poçtlara və ya saytlara cavab verməməlisiniz.

All communication between the site and visitors in the order sections of www.abdullahkigili.az is carried out using 128-bit SSL security.
The presence of this communication format on the page where credit card information is submitted is indicated by the address bar appearing as https://.. instead of http://.. when accessing the page. When you access such pages, you will see a lock symbol in the bottom right corner of your internet browser. This security technique on our site is provided by the international security company Rapid SSL.
Communication Security between www.abdullahkigili.az and the Bank: Online purchases made from virtual merchants displaying the Verified by Visa and MasterCard SecureCode logos are secured by Visa and MasterCard.
www.abdullahkigili.az offers its services with this guarantee. The security of credit card information transfer from www.abdullahkigili.az to the bank is ensured by the highest level of security offered by the bank.
In addition to numerous security components, the CVV2/CVC2 code is also used on www.abdullahkigili.az as a measure against transactions carried out with stolen cards or card information.
Information Security on www.abdullahkigili.az: During transactions conducted in a secure environment on the website, no person, institution, or organization other than you and the bank that issued your credit card can access your information.
The credit card transaction page on www.abdullahkigili.az directly transmits card information to the bank's POS system and informs the customer about the outcome of the transaction. Credit card information is never transmitted to the bank via email or similar methods. We cannot even access credit card information transmitted as a result of an online transaction.
REMEMBER: www.abdullahkigili.az will never request your card information, password, or personal details (except as specified in the Privacy Policy) in any way (online, email, phone, or other means). You should not respond to emails or sites that request such information.